Çekmeköyde koltuk döşeme olarak ; Hedefimiz bu güne kadar olduğu gibi müşteri memnuniyeti çerçevesinde birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzeme ile sizlere bilgi ve becerilerimizi en iyi şekilde sunmaktır. 

Sizlere bir telefon kadar yakınız. 

Elenor Koltuk, çekyat ve sandalye tamiri itina ile yapılır. Ayrıca yeni koltuk imalatımız vardır. Otel, gemi, restaurant, çay bahçesi, cafe gibi bir çok bir çok sektöre döşeme hizmeti vermekteyiz.

Elenor Koltuk Döşeme fiyatlarında bütçenize uygun ödeme koşulları ile sizlere mümkün olan en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Koltuk Döşeme fiyatlarında peşin fiyatına 9 ay taksitlendirme seçenekleri ve nakit ödemelerinizde %10´a varan indirimler ile bütçenize uygun ödeme seçenekleri sunmaktayız.

Elenor Koltuk Döşeme Çekmeköyde ; Hizmet politikamızda teslim ettiğimiz ürünleri garantili olarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımız, müşteri memnuniyeti ve cazip ödeme koşulları ile eskiyen, deforme olan ve sizleri büyük külfetlerden kurtaran hizmet alanımız ile ürünlerinizi yeniliyoruz.

Bizi aramadan karar vermeyin.

Çekmeköy'de koltuk döşeme, Elenor Koltuk Döeşeme ; siz müşterilerimizin her türlü döşeme, tamir, imalat isteklerine hazır olup,değişik modeller üretmek ve mekanlar düzenlemek için, güvenilir alt yapısıyla görüş ve isteklerinize açıktır.

Tek ilkemiz sizin memnuniyetinizdir.